AdvertentieOnafhankelijke etalage. Je koopt en betaalt bij Etos. Wij kunnen een commissie ontvangen. Meer info
0
Winkel

Alles tegen bloedzuigende parasieten.

Zes producten, vier werkzame stoffen en één tekentang. Leg in je winkelmand wat je nodig hebt; afrekenen doe je bij Etos.

Care Plus Anti-Insect Icaridin
Onze keuze voor de herfst

Anti-Insect Icaridin, voor het hele gezin.

Tot 6 uur tegen muggen, tot 4 uur tegen teken en steekvliegen. Vanaf 3 jaar en het tast kunststof niet aan.

Bekijk het product →

Gebruik biociden veilig. Lees vóór gebruik altijd eerst het etiket en de productinformatie.

Icaridine 20%Care Plus Anti-Insect Icaridin Aerosol 100 ml

Anti-Insect Icaridin

Aerosol 100 ml · € 159,90/l
€ 15,99incl. btw · indicatief
Tot 6 u tekenCare Plus Anti-Insect Teek Spray 60 ml

Anti-Insect Teek

Spray 60 ml · € 216,50/l
€ 12,99incl. btw · indicatief
DEET 40% · Beste €/lCare Plus Anti-Insect DEET 40% Spray 200 ml

Anti-Insect DEET 40%

Spray 200 ml · € 119,95/l
€ 23,99incl. btw · indicatief

Indicatieve prijzen incl. btw, gecontroleerd op etos.nl op 30 september 2026. Prijs, verzendkosten en voorraad zie je bij Etos voordat je betaalt. Advertentie: wij kunnen een commissie ontvangen. Gebruik biociden veilig. Lees vóór gebruik altijd eerst het etiket en de productinformatie.

Toegevoegd aan je winkelmand
Bekijk