AdvertentieOnafhankelijke etalage. Je koopt en betaalt bij Etos. Wij kunnen een commissie ontvangen. Meer info
0
Care Plus · bij Etos

Anti-Insect DEET 40%

Voor verre reizen: gemiddeld 8 uur tegen huismuggen, Anopheles- en Aedes-muggen en 4 uur tegen teken. Vanaf 13 jaar.

DEET 38,8% m/m± 8 u muggen± 4 u tekenVanaf 13 jaar
8 umuggen*
4 uteken*
13+jaar
2formaten
€ 13,29incl. btw · € 221,50/l

Formaat Spray 60 ml

Bestel direct bij Etos
Advertentie. Je bestelt en betaalt op etos.nl; daar sluit je de koopovereenkomst met Etos. Wij kunnen een commissie ontvangen, zonder extra kosten voor jou. Indicatieve prijs op 30 september 2026; de prijs op etos.nl is leidend.

Gebruik biociden veilig. Lees vóór gebruik altijd eerst het etiket en de productinformatie.

*Maximale duur volgens de fabrikant. Zweet, water, wrijving en hoge temperaturen kunnen de werking verkorten.

Omschrijving

DEET is de werkzame stof waar reisadviezen vaak naar verwijzen voor gebieden met muggen die ziektes kunnen overdragen. Deze spray bevat 38,8% DEET en draagt volgens de fabrikant gemiddeld 8 uur bij aan de bescherming tegen huismuggen, Anopheles- en Aedes-muggen en 4 uur tegen teken.

Kies 60 ml voor een korte reis of 200 ml voor een langere reis of een reisgezelschap.

Werkzame stof & toelating

Werkzame stof: N,N-diethyl-m-toluamide (DEET) 38,8% m/m.

Toelatingsnummer: zie het etiket van de verpakking. Je kunt elke toelating controleren in de Ctgb-databank.

Gebruik
  • Maximaal één keer per dag aanbrengen op de onbedekte huid.
  • Niet rechtstreeks in het gezicht spuiten: via de handen aanbrengen en ogen, lippen en slijmvliezen vermijden.
  • Alleen buiten of in goed geventileerde ruimtes gebruiken.
  • Contact met kunststoffen, lak en synthetische stoffen vermijden.
Waarschuwingen
  • Niet gebruiken bij kinderen jonger dan 13 jaar.
  • Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
  • Schadelijk voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen.
  • Niet op beschadigde huid.
  • Buiten bereik van kinderen bewaren.
Bewaren

Goed gesloten en koel bewaren, uit de buurt van warmtebronnen.

Bestellen, bezorging & retour

Wij verkopen zelf niets. Via «Bestel bij Etos» ga je naar de productpagina op etos.nl, waar je het aantal kiest, afrekent en de koopovereenkomst sluit met Etos.

Volgens Etos (gecontroleerd op 30 september 2026): gratis bezorging vanaf € 35, anders € 3,99; voor 22:00 besteld is vaak de volgende dag in huis; gratis retourneren binnen 30 dagen, onder de voorwaarden van Etos. Lees ook onze pagina's Verzending en Retourneren.

Productpagina bij Etos: etos.nl ↗

Spray is stap twee

Parasieten weren is meer dan sprayen.

Een insectenwerend middel werkt het best in combinatie met de adviezen van het RIVM.

01

Bedekken

Lange mouwen, lange broek, broekspijpen in je sokken.

02

Sprayen

Alleen op onbedekte huid, volgens het etiket.

03

Controleren

Na elke wandeling je hele lichaam, ook bij kinderen.

04

Verwijderen

Teek zo snel mogelijk weg met een tekentang en de plek 3 maanden volgen.

Naar de tekengids →

Ook interessant

Andere Care Plus-middelen.

Anti-Insect IcaridinCare Plus Anti-Insect Icaridin Aerosol 100 ml

Anti-Insect Icaridin

Aerosol 100 ml · € 159,90/l
€ 15,99incl. btw · indicatief
Anti-Insect NaturalCare Plus Anti-Insect Natural Spray 60 ml

Anti-Insect Natural

Spray 60 ml · € 231,50/l
€ 13,89incl. btw · indicatief
Anti-Insect TeekCare Plus Anti-Insect Teek Spray 60 ml

Anti-Insect Teek

Spray 60 ml · € 216,50/l
€ 12,99incl. btw · indicatief
Toegevoegd aan je winkelmand
Bekijk