AdvertentieOnafhankelijke etalage. Je koopt en betaalt bij Etos. Wij kunnen een commissie ontvangen. Meer info
0
Care Plus · bij Etos

Tick-Out tekentang

Een teek zo snel mogelijk verwijderen is het belangrijkste advies na een tekenbeet. Met inkeping voor kleine nimfen en twee alcoholdoekjes.

Medisch hulpmiddel (CE)Inkeping voor nimfenIncl. 2 alcoholdoekjes
1tekentang
2alcoholdoekjes
CEhulpmiddel
3 mndplek volgen
€ 5,29incl. btw · per stuk

Formaat 1 stuk + 2 alcoholdoekjes

Bestel direct bij Etos
Advertentie. Je bestelt en betaalt op etos.nl; daar sluit je de koopovereenkomst met Etos. Wij kunnen een commissie ontvangen, zonder extra kosten voor jou. Indicatieve prijs op 30 september 2026; de prijs op etos.nl is leidend.

Medisch hulpmiddel. Lees vóór gebruik de gebruiksaanwijzing.

*Maximale duur volgens de fabrikant. Zweet, water, wrijving en hoge temperaturen kunnen de werking verkorten.

Omschrijving

De Tick-Out tekentang heeft een grijpmechanisme dat de teek volgens de fabrikant stevig vasthoudt met een kleine kans om hem te beschadigen, en een inkeping voor nimfen — jonge teken die maar zo groot zijn als een speldenknop. In de verpakking zitten ook twee alcoholdoekjes om de plek daarna te ontsmetten.

Past in de EHBO-set, de rugzak en het handschoenenkastje.

Werkzame stof & toelating

Type: medisch hulpmiddel met CE-markering. Leverancier: Tropenzorg B.V., Almere.

Geen biocide: er zit geen werkzame stof in.

Gebruik
  • Pak de teek met de tang zo dicht mogelijk bij de huid vast.
  • Trek of draai hem rustig in één beweging los, volgens de gebruiksaanwijzing op de verpakking.
  • Ontsmet de plek met een alcoholdoekje.
  • Noteer datum en plek van de beet en houd de plek 3 maanden in de gaten.
Waarschuwingen
  • Medisch hulpmiddel: lees vóór gebruik de gebruiksaanwijzing.
  • Rode kring of vlek die groter wordt, of griepachtige klachten na een tekenbeet? Neem contact op met je huisarts.
  • Lukt verwijderen niet of blijft er iets achter? Vraag je huisarts om hulp.
Bewaren

Droog bewaren. Tang na gebruik schoonmaken.

Bestellen, bezorging & retour

Wij verkopen zelf niets. Via «Bestel bij Etos» ga je naar de productpagina op etos.nl, waar je het aantal kiest, afrekent en de koopovereenkomst sluit met Etos.

Volgens Etos (gecontroleerd op 30 september 2026): gratis bezorging vanaf € 35, anders € 3,99; voor 22:00 besteld is vaak de volgende dag in huis; gratis retourneren binnen 30 dagen, onder de voorwaarden van Etos. Lees ook onze pagina's Verzending en Retourneren.

Productpagina bij Etos: etos.nl ↗

Spray is stap twee

Parasieten weren is meer dan sprayen.

Een insectenwerend middel werkt het best in combinatie met de adviezen van het RIVM.

01

Bedekken

Lange mouwen, lange broek, broekspijpen in je sokken.

02

Sprayen

Alleen op onbedekte huid, volgens het etiket.

03

Controleren

Na elke wandeling je hele lichaam, ook bij kinderen.

04

Verwijderen

Teek zo snel mogelijk weg met een tekentang en de plek 3 maanden volgen.

Naar de tekengids →

Ook interessant

Andere Care Plus-middelen.

Anti-Insect IcaridinCare Plus Anti-Insect Icaridin Aerosol 100 ml

Anti-Insect Icaridin

Aerosol 100 ml · € 159,90/l
€ 15,99incl. btw · indicatief
Anti-Insect NaturalCare Plus Anti-Insect Natural Spray 60 ml

Anti-Insect Natural

Spray 60 ml · € 231,50/l
€ 13,89incl. btw · indicatief
Anti-Insect TeekCare Plus Anti-Insect Teek Spray 60 ml

Anti-Insect Teek

Spray 60 ml · € 216,50/l
€ 12,99incl. btw · indicatief
Toegevoegd aan je winkelmand
Bekijk