AdvertentieOnafhankelijke etalage. Je koopt en betaalt bij Etos. Wij kunnen een commissie ontvangen. Meer info
0
Care Plus · bij Etos

Anti-Insect Natural

Weert drie bloedzuigers tegelijk: muggen, teken en knutten. Op basis van Citriodiol® 30%, vanaf 3 maanden.

Citriodiol® 30%DEET-vrijVanaf 3 maandenMuggen · teken · knutten
4–6 umuggen*
4–6 uteken*
4–6 uknutten*
3 mndvanaf
€ 13,89incl. btw · € 231,50/l

Formaat Spray 60 ml

Bestel direct bij Etos
Advertentie. Je bestelt en betaalt op etos.nl; daar sluit je de koopovereenkomst met Etos. Wij kunnen een commissie ontvangen, zonder extra kosten voor jou. Indicatieve prijs op 30 september 2026; de prijs op etos.nl is leidend.

Gebruik biociden veilig. Lees vóór gebruik altijd eerst het etiket en de productinformatie.

*Maximale duur volgens de fabrikant. Zweet, water, wrijving en hoge temperaturen kunnen de werking verkorten.

Omschrijving

Anti-Insect Natural bevat als werkzame stof Citriodiol®: olie van Eucalyptus citriodora, gehydrateerd en gecycliseerd (30% m/m). Volgens de fabrikant beschermt de spray gemiddeld 4 tot 6 uur tegen muggen, teken en knutten, en is hij te gebruiken vanaf 3 maanden.

De mini van 15 ml past in elke jaszak of rugzak. «Natural» is de productnaam van de fabrikant; wij doen daarmee geen uitspraak over het middel.

Werkzame stof & toelating

Werkzame stof: Eucalyptus citriodora-olie, gehydrateerd, gecycliseerd (Citriodiol®) 30% m/m.

Toelatingsnummer: zie het etiket van de verpakking. Je kunt elke toelating controleren in de Ctgb-databank.

Toelatinghouder / leverancier: Tropenzorg B.V., Almere.

Gebruik
  • Breng aan op de onbedekte huid, buiten of in een goed geventileerde ruimte.
  • Maximaal één keer per dag aanbrengen.
  • Niet in de buurt van ogen, lippen of wondjes.
  • Bij kinderen: zelf aanbrengen, niet op de handen.
  • Was je handen na gebruik.
Waarschuwingen
  • Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
  • Ontvlambare vloeistof en damp: uit de buurt van vuur en warmte houden.
  • Bevat citronellol, linalool en d-limoneen: kan een allergische reactie veroorzaken.
  • Buiten bereik van kinderen bewaren.
Bewaren

Goed gesloten, koel en uit de buurt van warmtebronnen bewaren.

Bestellen, bezorging & retour

Wij verkopen zelf niets. Via «Bestel bij Etos» ga je naar de productpagina op etos.nl, waar je het aantal kiest, afrekent en de koopovereenkomst sluit met Etos.

Volgens Etos (gecontroleerd op 30 september 2026): gratis bezorging vanaf € 35, anders € 3,99; voor 22:00 besteld is vaak de volgende dag in huis; gratis retourneren binnen 30 dagen, onder de voorwaarden van Etos. Lees ook onze pagina's Verzending en Retourneren.

Productpagina bij Etos: etos.nl ↗

Spray is stap twee

Parasieten weren is meer dan sprayen.

Een insectenwerend middel werkt het best in combinatie met de adviezen van het RIVM.

01

Bedekken

Lange mouwen, lange broek, broekspijpen in je sokken.

02

Sprayen

Alleen op onbedekte huid, volgens het etiket.

03

Controleren

Na elke wandeling je hele lichaam, ook bij kinderen.

04

Verwijderen

Teek zo snel mogelijk weg met een tekentang en de plek 3 maanden volgen.

Naar de tekengids →

Ook interessant

Andere Care Plus-middelen.

Anti-Insect IcaridinCare Plus Anti-Insect Icaridin Aerosol 100 ml

Anti-Insect Icaridin

Aerosol 100 ml · € 159,90/l
€ 15,99incl. btw · indicatief
Anti-Insect TeekCare Plus Anti-Insect Teek Spray 60 ml

Anti-Insect Teek

Spray 60 ml · € 216,50/l
€ 12,99incl. btw · indicatief
Toegevoegd aan je winkelmand
Bekijk