AdvertentieOnafhankelijke etalage. Je koopt en betaalt bij Etos. Wij kunnen een commissie ontvangen. Meer info
0
Care Plus · bij Etos

Anti-Insect Icaridin

Weert bloedzuigende parasieten: muggen, teken en steekvliegen. Aerosolspray met 20% icaridine, voor het hele gezin vanaf 3 jaar.

Icaridine 20%DEET-vrijVanaf 3 jaarTast kunststof niet aanFrisse geur
6 umuggen*
4 uteken*
4 usteekvliegen*
3+jaar
€ 15,99incl. btw · € 159,90/l

Formaat Aerosol 100 ml

Bestel direct bij Etos
Advertentie. Je bestelt en betaalt op etos.nl; daar sluit je de koopovereenkomst met Etos. Wij kunnen een commissie ontvangen, zonder extra kosten voor jou. Indicatieve prijs op 30 september 2026; de prijs op etos.nl is leidend.

Gebruik biociden veilig. Lees vóór gebruik altijd eerst het etiket en de productinformatie.

*Maximale duur volgens de fabrikant. Zweet, water, wrijving en hoge temperaturen kunnen de werking verkorten.

Omschrijving

Anti-Insect Icaridin van Care Plus is een insectenwerende spray met 20% icaridine (ook bekend als Saltidin® of picaridine). Volgens de fabrikant beschermt het tot 6 uur tegen (tropische) muggen en tot 4 uur tegen teken en steekvliegen.

Wat wij er prettig aan vinden: een frisse geur, geen plakkerig gevoel, en het tast volgens de fabrikant kunststoffen zoals brilmonturen, foto- en filmapparatuur en gelakte oppervlakken niet aan. Daarmee is het een logische keuze voor herfstwandelingen, fietstochten en reizen.

Werkzame stof & toelating

Werkzame stof: icaridine (Saltidin®) 20% — 200 g/kg (CAS 119515-38-7).

Toelatingsnummer Ctgb: 20192190.

Toelatinghouder: Tropenzorg B.V., Almere.

Toepassing: insectenwerend middel voor gebruik op de huid tegen muggen, teken en steekvliegen.

Gebruik
  • Breng aan op de onbedekte huid vlak voordat je in contact kunt komen met insecten.
  • Houd de spray op 10–15 cm afstand en spray met vegende bewegingen.
  • Gezicht en hals: spray een kleine hoeveelheid in je handpalm en verdeel. Vermijd ogen en mond.
  • Alleen buiten of in goed geventileerde ruimtes gebruiken.
  • Maximaal één keer per dag aanbrengen.
  • Was je handen na gebruik.
Waarschuwingen
  • Niet gebruiken bij kinderen jonger dan 3 jaar.
  • Volgens de fabrikant niet voor zwangeren en vrouwen die borstvoeding geven.
  • Niet in de ogen, op de lippen, op slijmvliezen of op beschadigde huid.
  • Niet onder kleding aanbrengen. Nevel niet inademen.
  • Bij kinderen: breng zelf aan, niet op de handen van het kind.
  • Buiten bereik van kinderen bewaren.
  • Houder onder druk: beschermen tegen zonlicht en niet blootstellen aan temperaturen boven 50 °C.
Bewaren

Koel en droog bewaren, beschermd tegen zonlicht en niet boven 50 °C. Niet doorboren of verbranden, ook niet na gebruik.

Bestellen, bezorging & retour

Wij verkopen zelf niets. Via «Bestel bij Etos» ga je naar de productpagina op etos.nl, waar je het aantal kiest, afrekent en de koopovereenkomst sluit met Etos.

Volgens Etos (gecontroleerd op 30 september 2026): gratis bezorging vanaf € 35, anders € 3,99; voor 22:00 besteld is vaak de volgende dag in huis; gratis retourneren binnen 30 dagen, onder de voorwaarden van Etos. Lees ook onze pagina's Verzending en Retourneren.

Productpagina bij Etos: etos.nl ↗

Spray is stap twee

Parasieten weren is meer dan sprayen.

Een insectenwerend middel werkt het best in combinatie met de adviezen van het RIVM.

01

Bedekken

Lange mouwen, lange broek, broekspijpen in je sokken.

02

Sprayen

Alleen op onbedekte huid, volgens het etiket.

03

Controleren

Na elke wandeling je hele lichaam, ook bij kinderen.

04

Verwijderen

Teek zo snel mogelijk weg met een tekentang en de plek 3 maanden volgen.

Naar de tekengids →

Ook interessant

Andere Care Plus-middelen.

Anti-Insect NaturalCare Plus Anti-Insect Natural Spray 60 ml

Anti-Insect Natural

Spray 60 ml · € 231,50/l
€ 13,89incl. btw · indicatief
Anti-Insect TeekCare Plus Anti-Insect Teek Spray 60 ml

Anti-Insect Teek

Spray 60 ml · € 216,50/l
€ 12,99incl. btw · indicatief
Toegevoegd aan je winkelmand
Bekijk