AdvertentieOnafhankelijke etalage. Je koopt en betaalt bij Etos. Wij kunnen een commissie ontvangen. Meer info
0
Care Plus · bij Etos

Anti-Insect DEET 50%

De langste werking in de reeks: ± 10 uur tegen muggen, ± 9 uur tegen Aedes-muggen en ± 5 uur tegen teken. Alleen voor volwassenen.

DEET 48,5% m/m± 10 u muggen± 5 u tekenVanaf 18 jaar
10 umuggen*
9 uAedes*
5 uteken*
18+jaar
€ 14,29incl. btw · € 238,17/l

Formaat Spray 60 ml

Bestel direct bij Etos
Advertentie. Je bestelt en betaalt op etos.nl; daar sluit je de koopovereenkomst met Etos. Wij kunnen een commissie ontvangen, zonder extra kosten voor jou. Indicatieve prijs op 30 september 2026; de prijs op etos.nl is leidend.

Gebruik biociden veilig. Lees vóór gebruik altijd eerst het etiket en de productinformatie.

*Maximale duur volgens de fabrikant. Zweet, water, wrijving en hoge temperaturen kunnen de werking verkorten.

Omschrijving

Met 48,5% DEET is dit volgens de fabrikant de spray met de langste beschermingsduur van Care Plus: ongeveer 10 uur tegen gewone en Anopheles-muggen, 9 uur tegen Aedes-muggen en 5 uur tegen teken. Bedoeld voor volwassenen die lang buiten zijn in gebieden met veel muggen.

Werkzame stof & toelating

Werkzame stof: N,N-diethyl-m-toluamide (DEET) 48,5% m/m.

Toelatingsnummer: zie het etiket van de verpakking. Je kunt elke toelating controleren in de Ctgb-databank.

Gebruik
  • Gebruiken als middel ter afwering van muggen en teken bij mensen, op de onbedekte huid.
  • Alleen buiten of in goed geventileerde ruimtes. Nevel niet inademen.
  • Niet rechtstreeks in het gezicht spuiten.
  • Contact met kunststoffen en synthetische stoffen vermijden.
Waarschuwingen
  • Alleen voor volwassenen vanaf 18 jaar.
  • Licht ontvlambare vloeistof en damp.
  • Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
  • Buiten bereik van kinderen bewaren.
Bewaren

Goed gesloten, koel en uit de buurt van vuur en warmte bewaren.

Bestellen, bezorging & retour

Wij verkopen zelf niets. Via «Bestel bij Etos» ga je naar de productpagina op etos.nl, waar je het aantal kiest, afrekent en de koopovereenkomst sluit met Etos.

Volgens Etos (gecontroleerd op 30 september 2026): gratis bezorging vanaf € 35, anders € 3,99; voor 22:00 besteld is vaak de volgende dag in huis; gratis retourneren binnen 30 dagen, onder de voorwaarden van Etos. Lees ook onze pagina's Verzending en Retourneren.

Productpagina bij Etos: etos.nl ↗

Spray is stap twee

Parasieten weren is meer dan sprayen.

Een insectenwerend middel werkt het best in combinatie met de adviezen van het RIVM.

01

Bedekken

Lange mouwen, lange broek, broekspijpen in je sokken.

02

Sprayen

Alleen op onbedekte huid, volgens het etiket.

03

Controleren

Na elke wandeling je hele lichaam, ook bij kinderen.

04

Verwijderen

Teek zo snel mogelijk weg met een tekentang en de plek 3 maanden volgen.

Naar de tekengids →

Ook interessant

Andere Care Plus-middelen.

Anti-Insect IcaridinCare Plus Anti-Insect Icaridin Aerosol 100 ml

Anti-Insect Icaridin

Aerosol 100 ml · € 159,90/l
€ 15,99incl. btw · indicatief
Anti-Insect NaturalCare Plus Anti-Insect Natural Spray 60 ml

Anti-Insect Natural

Spray 60 ml · € 231,50/l
€ 13,89incl. btw · indicatief
Anti-Insect TeekCare Plus Anti-Insect Teek Spray 60 ml

Anti-Insect Teek

Spray 60 ml · € 216,50/l
€ 12,99incl. btw · indicatief
Toegevoegd aan je winkelmand
Bekijk